Time Entry (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Repeat
cs: Opakovat

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Yearly
cs: Ročně

en: Repeat settings
cs: Nastavení opakování
