Time Entry (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg
