Time Entry (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: You have to specify a valid date.
eu: Data baliogarri bat zehaztu behar duzu.

en: Date/Time
eu: Data/Ordua
