Time Entry (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Repeat
fi: Toisto

en: You have to specify a valid date.
fi: Sinun on annettava kelvollinen päiväys.

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Save profile type
fi: Tallenna profiilin tyyppi

en: Delete profile type
fi: Poista profiilin tyyppi

en: The human-readable name of this profile type.
fi: Ihmisten luettava nimi profiilityypille.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöivä koneen luettava nimi tälle profiilityypille. Sen tulee koostua pienistä kirjaimista, numeroista ja alaviivoista.

en: Repeat settings
fi: Toistoasetukset
