Time Entry (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: You have to specify a valid date.
ja: 正しい日付を指定する必要があります。

en: Date/Time
ja: 日時

en: Yearly
ja: 年毎
