Time Entry (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.
