Time Entry (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: You have to specify a valid date.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ជាក់​កាល​បរិច្ឆេទ​ត្រឹមត្រូវ ។
