Time Entry (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: You have to specify a valid date.
lv: Jums jānorāda derīgs datums.

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks
