Time Entry (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: You have to specify a valid date.
mn: Хүчин төгөлдөр цаг оруулах хэрэгтэй.
