Time Entry (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: You have to specify a valid date.
mr: तुम्ही योग्य दिनांक देणे गरजेचे आहे.
