Time Entry (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول
