Time Entry (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: End
ro: Sfârşit

en: Repeat
ro: Repetare

en: You have to specify a valid date.
ro: Trebuie să specificaţi o dată validă.

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Yearly
ro: Anual
