Time Entry (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Yearly
sk: Ročne

en: The human-readable name of this profile type.
sk: Čitateľný názov tohto typu profilu.
