Time Entry (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.
