Time Entry (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: You have to specify a valid date.
sq: Duhet specifikuar një datë e vlefshme.
