Time Entry (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано
