Time Entry (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: You have to specify a valid date.
ta: நீங்கள் ஒரு குறிப்பிட்ட தேதியை குறிப்பிட வேண்டும்
