Time Entry (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: You have to specify a valid date.
vi: Bạn phải nhập một ngày hợp lệ.

en: Date/Time
vi: Ngày/Giờ

en: No repeat
vi: Không lặp lại
