Time Entry (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı
