Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: You have to specify a valid date.
ca: Heu d'especificar una data vàlida.

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: The human-readable name of this profile type.
ca: El nom llegible-per-humans d'aquest tipus de perfil.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-màquina únic per aquest tipus de perfil. Ha de contenir només lletres en minúscules, números i guions baixos.
