Time Entry (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: End
da: Slut

en: Repeat
da: Gentag

en: You have to specify a valid date.
da: Du skal angive en gyldig dato.

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: Add
da: Tilføj

en: Repeat settings
da: Indstillinger for gentagelse
