Time Entry (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: All
es: Todo(s)

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Repeat
es: Repetir

en: You have to specify a valid date.
es: Debe especificar una fecha válida.

en: Date/Time
es: Fecha/Hora

en: No repeat
es: Ninguna repetición

en: Yearly
es: Anualmente

en: Add
es: Añadir

en: Save profile type
es: Guardar tipo de perfil

en: Delete profile type
es: Eliminar tipo de perfil

en: The human-readable name of this profile type.
es: El nombre legible de este tipo de perfil.

en: Repeat settings
es: Configuración de repetición
