Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Time Entry
he: רישום זמן

en: Save profile type
he: שמירת סוג פרופיל

en: Delete profile type
he: מחיקת סוג פרופיל
