Time Entry (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Repeat
hi: दोहराना

en: You have to specify a valid date.
hi: आपको एक सही तारीख स्पष्ट करनी होगी।

en: Date/Time
hi: तारीख/समय
