Time Entry (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Repeat
id: Diulangi

en: You have to specify a valid date.
id: Anda memilih tanggal yang tidak benar.

en: Date/Time
id: Tanggal/Jam
