Time Entry (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: You have to specify a valid date.
jv: Sampéyan kudu temtokaké tanggal sing bener.
