Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა
