Time Entry (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: You have to specify a valid date.
tr: Geçerli bir tarih girmelisiniz.

en: Date/Time
tr: Tarih/Saat

en: Add
tr: Ekle
