Time Spent (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
bg: Номер

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Post
bg: Публикация

en: Roles
bg: Роли
