Time Spent (7.x-2.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Roles
km: តួនាទី​
