Time Spent (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: username
af: gebruikersnaam

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Post
af: Posstuk

en: Roles
af: Rolle
