Time Spent (7.x-2.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Post
ast: Espublizar
