Time Spent (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Roles
bo: འགན་ནུས
