Time Spent (7.x-2.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
