Time Spent (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: username
eo: uzantnomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Post
eo: Afiŝo

en: Roles
eo: Roloj
