Time Spent (7.x-2.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
jv: ID Node

en: username
jv: jeneng panganggo

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā
