Time Spent (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: username
kk: қолданушының аты

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Post
kk: Жазба

en: Roles
kk: Рөлдер
