Time Spent (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು
