Time Spent (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: username
mr: सदस्यनाम

en: User
mr: सदस्य

en: Post
mr: लेख

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
