Time Spent (7.x-2.5) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: username
no: brukernavn

en: Statistics
no: Statistikk

en: User
no: Bruker

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Post
no: Publiser

en: Node types
no: Nodetyper

en: Roles
no: Roller

en: User id.
no: Bruker id.
