Time Spent (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Post
ka: პოსტი

en: Roles
ka: როლები
