Time Spent (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Roles
fa: نقش‌ها
