Time Tracker (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: Comment
ast: Comentariu

en: locked
ast: torgáu

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana
