Time Tracker (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Time
fa: زمان

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Comment
fa: نظر

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Duration
fa: مدت

en: Activity
fa: فعالیت

en: First day of week
fa: اولین روز هفته

en: Locked
fa: قفل شده

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر
