Time Tracker (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: Comment
gl: Comentario

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Duration
gl: Duración

en: locked
gl: bloqueado

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Select box
gl: Caixa de busca

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Invalid date format.
gl: Formato de data non válido
