Time Tracker (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: User
se: Geavaheaddji

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu
