Time Tracker (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: locked
am: የተቆለፈ

en: Locked
am: የተቆለፈ
