Time Tracker (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
