Time Tracker (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: Comment
sl: Komentar

en: locked
sl: zaklenjeno

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu
