Time Tracker (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: Comment
sr: Коментар

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: Locked
sr: Закључан
